Şirket profili

1982 yılından beri Epig Mimarlık olarak Ege bölgesi ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz. Uzun yılların tecrübesini çağdaş donanımımız ve eğitimli, alanında uzman kadromuzla birleştirerek her türlü Mimarlık alanındaki çalışmalarınızı projelendirip profesyonel çözümler oluşturmaktayız. Arge ve TKY yatırımlarımızla iş verimliliğimizi ve kalitesini sürekli yüksekte tutmaktayız.

Vizyonumuz

Sektöründe liderliği hedefleyen, aydınlık geçmişini, tecrübesi ve kültürel değerleri ile birleştiren ve azimle geleceğe taşıyan gerçek, yaşayan bir marka olma özelliğini daima bir adım ileriye taşımak; uluslararası standartlarda onurlu işler yapmak temel hedeflerimizdir. Birlikte çalıştığı kurumlar için yarattığı katma değer ve toplumsal katkılarıyla örnek ve önder olmak.

Misyonumuz

Ortak çabanın ürünü olan Epig Mimarlık’ın temel var oluş nedeni; saygın, dürüst ve öncü yapısı ile müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet standardı yaratarak, mimarlıkta sorun değil çözüm üretme mantığı ile sürdürülebilir bir marka değeri ortaya koymaktır. Yönetim kalitesini geliştirerek değer yaratmaktır.

Resmi Bilgilerimiz

Epig Mimarlık Mühendislik Ticaret ve Turizm Limited Şirketi.
Çınarlı Mahallesi Şehit Polis Fethi Sekin Caddesi Sunucu Plaza B Blok No:3 K:16 D:1601 Konak - İZMİR
Tel : 0 (232) 462 04 02
V.D.: Karşıyaka Vergi Dairesi
V.No: 336 000 8891